2017-06-25     Łucji, Witolda, Wilhelma     "Swoją radość można znaleźć w radości innych; to właśnie jest tajemnica szczęścia". Georges Bernanos    


Jesteśmy na rynku już 20 lat

Firma AMBAR powstała
1
października 1990 r.

Firma ALDO działa od
1 maja 1991r.


Mamy opracowane i wdrożone zasady Dobrej Praktyki Higienicznej i Dobrej Praktyki Produkcyjnej oraz zasady HACCP.


 Należymy do:

- Krajowej Izby Gospodarczej 
 „Przemysłu
 Spożywczego i Oopakowań,

- Krajowej Izby Gospodarczej 
 „Przemysł
 Rozlewniczy"

- Polskiego Towarzystwa
  Magnezologicznego
  im. prof. Juliana Aleksandrowicza.


Współpracujemy z czasopismami:

- Agro Przemysł
- Aura
- Bezpieczeństwo i Higiena Żywności
- Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-
  Warzywny,
- Przemysł Spożywczy,
- Przegląd Piekarski i Cukierniczy
- Zdrowa Żywność i Zdrowy Styl Życia


Linki do ciekawych stron

 

  

www.napoje profilaktyczne.pl

 

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Zajmujemy się:
sprzedażą surowców spożywczych, dodatków do żywności i materiałów pomocniczych dla zakładów produkujących napoje bezalkoholowe, wód butelkowanych, wina, wódek gatunkowych, piwa, przetworów owocowo-warzywnych, wyrobów cukierniczych i innych artykułów spożywczych oraz dla gastronomii, zakładów produkujących farmaceutyki, kosmetyki i chemię gospodarczą.

Organizujemy :
współpracę zakładów przemysłowych i biznesu w dostawach energii i mediów dla zapewnienia ciągłych dostaw prądu, ciepła i inych nośników energetycznych po cenach korzystnych dla dostawców i odbiorców.

Oferujemy:
koncentraty owocowe i emulsje do produkcji napojów, aromaty płynne i proszkowe, kwasy spożywcze, konserwanty, barwniki spożywcze, słodziki, karmel, a także opakowania, butelki szklane, słoiki, kleje, folie, papier, kapsle, nakrętki itp.

Opracowujemy:
technologię produkcji, normy i receptury. Drukujemy etykiety, ulotki, foldery. Zajmujemy się reklamą i promocją napojów i wód oraz  publikacjami o ich znaczeniu dla zdrowia człowieka.

Dla konsumentów indywidualnych mamy też propozycję ciekawych produktów spożywczych oraz butelek szklanych, które można kupić w naszym sklepie internetowym.

Na kolejnych stronach prezentujemy nasz asortyment towarowy, który oferujemy naszym odbiorcom oraz inne sprawy związane z naszymi firmami i branżą spożywczą. Jest też kilka ciekawostek związanych z naszymi firmami i naszą działalnością.

Zapraszamy do współpracy zakłady produkcyjne, zakłady gastronomiczne itp. oraz indywidualnych konsumentów. Jesteśmy gotowi spełnić, w miarę naszych możliwości każde życzenie naszych odbiorców.


Oferta specjalna

Od 2009 r. oferujemy specjalne napoje profilaktyczne dla osób wykonujących pracę wymagającą dużego wysiłku fizycznego i umysłowego, izotoniczne napoje funkcjonalne dla sportowców, uprawiających sporty wyczynowe i rekreacyjne, ćwiczenia w siłowniach i fitness klubach, a także wody mineralne i koncentraty z owców południowych dla konsumentów indywidualnych, gastronomii, klubów sportowych, sklepików szkolnych oraz dla zakładów pracy, które zobowiązane są do zapewnienia pracownikom zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP wód i napojów profilaktycznych i do gaszenia pragnienia. Szczegóły oferty na dalszej stronie – kliknij tu >>>


SKLEP INTERNETOWY

napoje funkcjonalne
wody mineralne
koncentraty owocowe


 

 

Ilość odsłon:
Kontakt z administratorem >>>